| |
posted |
owner |
title |
location |
|
 |
17-08-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Melapis Semula Permukaan Jalan Serta Lain-Lain Kerja Yang
(JKRHT/JN/22/ 30/2026) |
 |
|
 |
17-08-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Melapis Semula Permukaan Jalan Serta Lain-Lain-Lain Kerja Y (JKRHT/JN/23/ 31/2026) |
 |
|
 |
17-08-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Penyenggaraan Permukaan Jalan Serta Lain-Lain Kerja Yang Be (JKRHT/JN/24/ 32/2026) |
 |
|
 |
15-08-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Penyenggaraan Permukaan Jalan Rosak Secara Reconstruction S (JKRHT/JN/20/ 28/2026) |
 |
|
 |
15-08-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Penyenggaraan Permukaan Jalan Serta Lain-Lain Kerja Yang Be (JKRHT/JN/21/ 29/2026) |
 |
|
 |
11-08-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Penyelenggaraan Permukaan Jalan Di Seksyen 10.50 - 11.30 Ja (JKRB/SH/28/2026(J)) |
 |
|
 |
11-08-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Penyelenggaraan Permukaan Jalan Serta Kerja-Kerja Yang Berk (JKRB/SH/29/2026(J)) |
 |
|
 |
11-08-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Penyelenggaraan Permukaan Jalan Di Seksyen 3.50 - 4.00 Jala (JKRB/SH/30/2026(J)) |
 |
|
 |
07-08-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Penyelenggaraan Longkang Serta Lain-Lain Kerja Berkaitan (JKRB/SH/27/2026(J)) |
 |
|
 |
07-08-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Penyelenggaraan Longkang Serta Lain-Lain Kerja Berkaitan (JKRB/SH/26/2026(J)) |
 |
|
 |
05-08-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
KENYATAAN TENDER - Kerja-Kerja Senggara Dan Baikpulih Fasiliti Di Sekolah Menengah Kebangsaa (TEND/JKRNT/BKUB/11/2026) |
 |
|
 |
28-07-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Melapis Semula Permukaan Jalan Menggunakan Kaedah Regulate (JKRS/QNJ 1227/2026) |
 |
|
 |
28-07-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Melapis Semula Permukaan Jalan Dengan Kaedah Regulate & Ove (JKRS/QNJ 1328/2026) |
 |
|
 |
28-07-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Melapis Semula Permukaan Jalan Dengan Kaedah Regulate & Ove (JKRS/QNJ 1429/2026) |
 |
|
 |
28-07-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Menyelenggara Permukaan Jalan Dengan Kaedah Reconstuction, (JKRS/QNJ 1530/2026) |
 |
|
 |
27-07-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Penyelenggaraan Longkang Serta Lain-Lain Kerja Berkaitan (JKRB/SH/24/2026(J)) |
 |
|
 |
27-07-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Penyelenggaraan Longkang Serta Lain-Lain Kerja Berkaitan (JKRB/SH/25/2026(J)) |
 |
|
 |
27-07-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
KENYATAAN TENDER - Cadangan Pembangunan Transit Oriented Development (TOD) Stesen Rel Kereta (TEND/JKRNT/BKUB/13/2026) |
 |
|
 |
24-07-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Penyelenggaraan Perabut Jalan Di Jalan-Jalan Negeri Dan Lai (JKRKN/SH/BFSJ 19/2026) |
 |
|
 |
24-07-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Penyelenggaraan Jalan Di Bawah Program Sekolah Selamat Di H (JKRHT/JN/18/ 26/2026) |
 |
|
 |
24-07-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Penyelenggaraan Jalan Di Bawah Program Sekolah Selamat Di H (JKRHT/JN/19/ 27/2026) |
 |
|
 |
24-07-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Penyelenggaraan Permukaan Jalan Dan Lain-Lain Kerja Berkait (JKRKN/SH/BFSJ 15/2026) |
 |
|
 |
24-07-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-kerja Penyelenggaraan Permukaan Jalan Dan Lain-Lain Kerja Berkait (JKRKN/SH/BFSJ 16/2026) |
 |
|
 |
24-07-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Penyelenggaraan Longkang Dan Pembetung Dan Lain-Lain Kerja
(JKRKN/SH/BFSJ 17/2026) |
 |
|
 |
24-07-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Penyelenggaraan Longkang Dan Pembetung Dan Lain-Lain Kerja
(JKRKN/SH/BFSJ 18/2026) |
 |
|
 |
07-07-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Penyelenggaraan Papan Tanda Destinasi Dan Tunjuk Arah Serta (JKRB/SH/22/2026(J)) |
 |
|
 |
06-07-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Pembaikan, Penyelenggaraan Dan Pemulihan (Skop Sivil) (JKRS/QPB 0426/2026) |
 |
|
 |
06-07-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Reconstruction Serta Melapis Semula Permukaan Jalan Dan Lai (JKRHT/JN/14/ 22/2026) |
 |
|
 |
06-07-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Melapis Semula Permukaan Jalan Serta Lain-Lain Kerja Yang B (JKRJHT/JN/16/ 24/2026) |
 |
|
 |
06-07-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Melapis Semula Permukaan Jalan Serta Lain-Lain Kerja Yang
(JKRHT/JN/17/ 25/2026) |
 |
|
 |
20-06-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
KENYATAAN TENDER - Cadangan Pembangunan Transit Oriented Development (TOD) Stesen Rel Keretapi Pa (TEND/JKRNT/BKUB/7/2026) |
 |
|
 |
13-06-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Papan Tanda Bangunan Untuk Pembinaan Kemudahan Dan Infrastr (JKRHT/BP/04/ 20/2026) |
 |
|
 |
10-06-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Papan Tanda Bangunan Untuk Pembinaan Kemudahan Dan Infrast (JKRHT/BP/04/ 20/2026) |
 |
|
 |
26-05-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Menyelenggara Longkang U-Drain 600mm X 600mm Serta Kerja-Ke (JKRS/QNJ 0716/2026) |
 |
|
 |
26-05-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Menyelenggara Longkang Konkrit U-Drain Serta Kerja Berkaita (JKRS/QNJ 0918/2026) |
 |
|
 |
26-05-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Membekal Dan Memasang Gabion Serta Lain-Lain Kerja Berkaita (JKRS/QNJ 1019/2026) |
 |
|
 |
26-05-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Menyelenggara Papan Tanda Serta Kerja-Kerja Berkaitan D (JKRS/QNJ 1120/2026) |
 |
|
 |
26-05-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Menyelenggara Longkang U-Drain 600mm X 600mm Serta Kerja-Ke (JKRS/QNJ 0615/2026) |
 |
|
 |
26-05-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Menyelenggara Longkang Konkrit U-Drain Serta Kerja Berkaita (JKRS/QNJ 0817/2026) |
 |
|
 |
20-05-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Penyenggaraan Permukaan Jalan Serta Lain-Lain Kerja Yang
B (JKRHT/JN/10/ 15/2026) |
 |
|
 |
20-05-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Penyenggaraan Longkang Dan Lain-Lain Kerja
Berkaitan D (JKRHT/JN/12/ 17/2026) |
 |
|
 |
20-05-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Penyenggaraan Permukaan Jalan Rosak Dan Lain-Lain Kerja Yan (JKRHT/JN/13/ 18/2026) |
 |
|
 |
20-05-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Menaiktaraf Unit Kecemasan, Makmal, Farmasi Dan Klinik Perg (JKRS/QPB 0114/2026) |
 |
|
 |
19-05-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Penyenggaraan Permukaan Jalan Serta Lain-Lain Kerja Yang
B (JKRHT/JN/11/ 16/2026) |
 |
|
 |
07-05-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Projek Bilik Darjah Tambahan Tahun 1 Sesi 2027 : Pembinaan 3 BD Tambaha (JKRKN/SH/BPPB 9/2026) |
 |
|
 |
07-05-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Projek Bilik Darjah Tambahan Tahun 1 Sesi 2027 : Pembinaan 3 BD Tambaha (JKRKN/SH/BPPB 10/2026) |
 |
|
 |
07-05-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Projek Bilik Darjah Tambahan Tahun 1 Sesi 2027 : Pembinaan 2 BD Tambaha (JKRKN/SH/BPPB 11/2026) |
 |
|
 |
07-05-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Projek Bilik Darjah Tambahan Tahun 1 Sesi 2027 : Pembinaan 4 BD Tambaha (JKRKN/SH/BPPB 12/2026) |
 |
|
 |
07-05-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Projek Bilik Darjah Tambahan Tahun 1 Sesi 2027: Pembinaan 2BD Tambahan
(JKRHT/BP/02/ 14/2026) |
 |
|
 |
06-05-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja- Kerja Penyelenggaraan Civil Bangunan Institut Latihan Islam Mala (JKRB/SH/7/2026(B)) |
 |
|
 |
02-05-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Penyelenggaraan Permukaan Jalan Serta Kerja-Kerja Yang Berk (JKRB/SH/8/2026(J)) |
 |
|
 |
02-05-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Penyelenggaraan Permukaan Jalan Serta Kerja-Kerja Yang Berk (JKRB/SH/9/2026(J)) |
 |
|
 |
02-05-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Penyelenggaraan Permukaan Jalan Serta Kerja-Kerja Yang Berk (JKRB/SH/10/2026(J)) |
 |
|
 |
02-05-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Penyelenggaraan Permukaan Jalan Serta Lain-Lain Kerja Yang (JKRB/SH/11/2026(J)) |
 |
|
 |
02-05-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Penyelenggaraan Permukaan Jalan Serta Lain-Lain Kerja Yang (JKRB/SH/12/2026(J)) |
 |
|
 |
02-05-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Penyelenggaraan Permukaan Jalan Serta Lain-Lain Kerja Yang (JKRB/SH/13/2026(J)) |
 |
|
 |
02-05-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Projek Bilik Darjah Tambahan Tahun 1 Sesi 2027 : Pembinaan 1 BD Tambaha (JKRB/SH/14/2026(B)) |
 |
|
 |
02-05-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Projek Bilik Darjah Tambahan Tahun 1 Sesi 2027 : Pembinaan 1 BD Tambaha (JKRB/SH/15/2026(B)) |
 |
|
 |
02-05-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Projek Bilik Darjah Tambahan Tahun 1 Sesi 2027 : Pembinaan 1 BD Tambaha (JKRB/SH/16/2026(B)) |
 |
|
 |
27-04-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Projek Bilik Darjah Tambahan Tahun 1 Sesi 2027 : Pembinaan 3 BD Tambaha (SH/JKRD/G3/B 03/2026) |
 |
|
 |
27-04-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Projek Bilik Darjah Tambahan Tahun 1 Sesi 2027 : Pembinaan 3 BD Tambaha (SH/JKRD/G3/B 04/2026) |
 |
|
 |
27-04-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Projek Bilik Darjah Tambahan Tahun 1 Sesi 2027 : Pembinaan 3 BD Tambaha (SH/JKRD/G3/B 02/2026) |
 |
|
 |
20-04-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
KENYATAAN TENDER - Kerja-Kerja Pembaikan Dan Penyelenggaraan Kerosakan Masjid Kampung Penari (TEND/JKRNT/BKUB/5/2026) |
 |
|
 |
20-04-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Projek Bilik Darjah Tambahan Tahun 1 Sesi 2027 : Pembinaan 3 BD Tambaha (SH/JKRD/G3/B 02/2026) |
 |
|
 |
11-04-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Membekal Dan Memasang Tanda Serta Kerja-Kerja Berkaitan Den (JKRHT/BN/03/ 07/2026) |
 |
|
 |
08-04-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Melapis Semula Permukaan Jalan (Regulate & Overlay) Dan
Pa (SH /JKRD/J 01/2026) |
 |
|
 |
08-04-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Melapis Semula Permukaan Jalan (Regulate & Overlay) Dan
Pa (SH /JKRD/J 02/2026) |
 |
|
 |
08-04-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Membaiki Sistem Perparitan Di Jalan Batu Tiong - Kampung Ba (SH /JKRD/J 03/2026) |
 |
|
 |
08-04-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Melapis Semula Permukaan Jalan (Regulate & Overlay) Dan
Me (SH /JKRD/J 04/2026) |
 |
|
 |
08-04-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Melapis Semula Permukaan Jalan (Regulate & Overlay) Dan
Pa (SH /JKRD/J 05/2026) |
 |
|
 |
08-04-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Melapis Semula Permukaan Jalan (Partial Regulate & Overlay) (SH /JKRD/J 06/2026) |
 |
|
 |
08-04-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Membekal Dan Memasang Papan Tanda Amaran Di Laluan Jalan Ne (SH /JKRD/J 07/2026) |
 |
|
 |
08-04-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Membekal, Memasang Dan Mengganti Komponen Guardrail
Dilalu (SH /JKRD/J 08/2026) |
 |
|
 |
08-04-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Mengecat Semula Garisan Yellow Box, Yellow Bar, Stop Line D (SH /JKRD/J 09/2026) |
 |
|
 |
08-04-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Penyelenggaraan Jambatan Di Laluan Negeri Di Laluan T125 (J (SH /JKRD/J 10/2026) |
 |
|
 |
25-03-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Penyelenggaraan Permukaan Jalan Serta Lain-Lain Kerja Berka (JKRB/SH/4/2026(J)) |
 |
|
 |
25-03-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Penyelenggaraan Permukaan Jalan Di Jalan T145 Jalan Mengaba (JKRKN/SH/BFSJ 4/2026) |
 |
|
 |
25-03-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Penyelenggaraan Permukaan Jalan Di Jalan T71 Jalan Teluk Ke (KRKN/SH/BFSJ 5/2026) |
 |
|
 |
25-03-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Penyelenggaraan Permukaan Jalan Di Laluan T143 Jalan Tengku (JKRKN/SH/BFSJ 6/2026) |
 |
|
 |
25-03-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Penyelenggaraan Permukaan Jalan Di Jalan Masuk SMK Kompleks (JKRKN/SH/BFSJ 7/2026) |
 |
|
 |
25-03-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Penyelenggaraan Permukaan Jalan Dengan Kaedah Cold In-Place (JKRB/SH/3/2026(J)) |
 |
|
 |
25-03-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Penyelenggaraan Permukaan Jalan Dengan Kaedah Cold In-Place (JKRB/SH/2/2026(J)) |
 |
|
 |
06-03-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
KENYATAAN TENDER - Cadangan Pembaikan / Penyelenggaraan Masjid Tengku Tengah Zaharah (Masjid Tera (TEND/JKRNT/BKUB/3/2026) |
 |
|
 |
03-03-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Menyelenggara Longkang U-Drain 900mm X 900mm Serta Kerja-Ke (JKRS/QNJ 0610/2026) |
 |
|
 |
03-03-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Menyelenggara Longkang U-Drain 600mm X 450mm Serta Kerja-Ke (JKRS/QNJ 0509/2026) |
 |
|
 |
03-03-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Menyelenggara Papan Tanda Serta Kerja-Kerja Berkaitan (JKRS/QNJ 0408/2026) |
 |
|
 |
03-03-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Melapis Semula Permukaan Jalan Dengan Kaedah Regulate & Ove (JKRS/QNJ 0307/2026) |
 |
|
 |
03-03-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Melapis Semula Permukaan Jalan Dengan Kaedah Regulate & Ove (JKRS/QNJ 0206/2026) |
 |
|
 |
03-03-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Kerja-Kerja Melapis Semula Permukaan Jalan Dengan Kaedah Regulate & Ove (JKRS/QNJ 0105/2026) |
 |
|
 |
13-02-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
KENYATAAN TENDER - Kerja-Kerja Penyelenggaraan Dan Baikpulih Fasiliti Di Sekolah Menengah Ke (TEND/JKRNT/BKUB/02/2026) |
 |
|
 |
09-02-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
KENYATAAN TENDER - Kerja-Kerja Menaik Aras Serta Kerja-Kerja Berkaitan Di Laluan T 168 Jalan (TEND/JKRNT/BKUB/1/2026) |
 |
|
 |
05-02-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Program Pembinaan Dewan Serbaguna Terbuka Berbumbung (DSTB) Dan Gelangg (SH/JKRD/G3/B 01/2026) |
 |
|
 |
05-02-26 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
NOTIS SEBUT HARGA KERJA - Pembinaan Dewan Serbaguna Terbuka Berbumbung Sekolah Dan Kerja-Kerja Be (JKRKN/SH/BPPB 1/2026) |
 |
|
 |
13-12-25 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
KENYATAAN TENDER - Pembaikan Dan Pengubahsuai Bangunan Untuk Operasi Pejabat Pembangunan Pus (TEND/JKRNT/BKUB/10/2025) |
 |
|
 |
14-11-25 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
KENYATAAN TENDER - Kerja-Kerja Menaik Aras Jalan Akibat Banjir Dan Kerja-Kerja Yang Berkaitan (TEND/JKRNT/BKUB/18/2025) |
 |
|
 |
07-11-25 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
KENYATAAN TENDER - Pembinaan Bilik Kebal Di Sekolah Kebangsaan Kompleks Mengabang Telipot, K (TEND/JKRNT/BKUB/23/2025) |
 |
|
 |
07-11-25 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
KENYATAAN TENDER - Penggantian Kantin Di Sekolah Kebangsaan RKT Seberang Tayor, Kemaman, Ter (TEND/JKRNT/BKUB/26/2025) |
 |
|
 |
07-11-25 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
KENYATAAN TENDER - Pembinaan Dewan Sekolah Di Sekolah Kebangsaan Seri Paka, Paka, Terengganu (TEND/JKRNT/BKUB/36/2025) |
 |
|
 |
04-11-25 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
KENYATAAN TENDER - Kerja-Kerja Senggara Dan Baikpulih Di Sekolah Kebangsaan Chendering, Kuala (TEND/JKRNT/BKUB/35/2025) |
 |
|
 |
03-11-25 |
JKR Terengganu JKRTerengganu |
KENYATAAN TENDER - Kerja-Kerja Senggara Dan Baikpulih Fasiliti Di Sekolah Menengah Kebangsaa (TEND/JKRNT/BKUB/32/2025) |
 |
|